♥ HAUL ZAKUPOWY ♥ - styczeń 2017


Cześć!

Czas podsumować styczniowe zakupy. Oto co wpadło mi w ręce. Patrzcie, oglądajcie, przeglądajcie i takie tam inne. Nie jestem w tym dobra, więc zapraszam na zdjęcia i krótkie opisy.


Temat numer jeden to dieta, odchudzanie i siłownia. Nie zabrakło więc w końcu zakupu jakiegoś bardziej zdatnego stroju, który oddycha. Nie chciałam wydawać na to miliony, bo jeżeli będę trzymała się planu to za 3 - 4 miesiące ubrania te będą dla mnie za duże. Kupiłam pierwszy raz w życiu prawdziwy biustonosz sportowy. W sumie to pierwszy model, który spełnia swoją funkcję. Jeżeli chodzi o jego cenę to jest to 80 zł, spodnie kosztowały 60 zł, a każda z bluzeczek po 20 zł.


Ostatnio zaczęłam po pierwsze dbać bardziej o moje włosy. W moje ręce trafiły te oto produkty. Patrząc od lewej strony to ceny wyniosły ( w przybliżeniu) 6 zł, 8 zł i 7 zł, Zobaczymy co z tego będzie.


I na koniec kilka produktów pielęgnacyjnych, czyli maska do stóp ( przeceniona z 23 zł na 11 zł w Hebe), krem do stóp ( 7 zł), krem do rąk kokosowy (7 zł) i jak widzicie krem do pielęgnacji twarzy ( 7 zł).


To by było na tyle - teraz czas na testowanie. Zobaczymy, zobaczymy. Przyznam się, że pokładam w tych produktach wielką nadzieję, że będą spełniały moje wymagania.

A jak Wasze zakupy w tym miesiącu? 
Co upolowaliście?

Pozdrawiam!
Trzymajcie się!

Popularne posty z tego bloga

Dziewczyno - nie przepraszaj!

Z pamiętnika grubaska, czyli jak przeżyć pierwszy tydzień bez słodyczy

BIBLIA BLOGERÓW - przeczytałam i nie zrecenzuję!