Wyzwanie motywacja

Cześć!

Jeżeli śledzicie mnie na Facebooku, to wiecie, że rozpoczęłam WYZWANIE MOTYWACJA. Wyzwanie, w którym stawiam na rozwój bloga ale również na swój rozwój. Wybrałam 3 cele, o których w tym momencie nie wspomnę i staram się zrealizować. Podsumowanie będzie dostępne najprawdopodobniej w następny poniedziałek. Ujrzycie tabelki, liczby i rezultaty. Po co to robię? 

♣ Przede wszystkim dla samej siebie. 
Chcę sobie pokazać, że można dążyć nawet do bardzo nierealnych celów ( przynajmniej takie mi się wydają). Chcę sobie pokazać, że dzięki pracy i motywacji mogę zrobić dużo dobrych i wartościowych rzeczy.
♣ Aby rozwinąć bloga.
Pisanie bloga to również docieranie do większej liczby osóbek. Uwielbiam Was wszystkich, którzy tu jesteście, ale nie możemy być zamkniętą grupą. Każdy jest tu mile widziany. 
♣ Chociaż dla jednej osoby
Brzmi dziwnie? Chciałabym, aby te wpisy trafiły chociaż do jednej osóbki, która poczuje się zmotywowana. Chciałabym, aby w jej życiu coś się ruszyło.Przed nami jeszcze 5 dni motywacji i optymizmu. Oczywiście nie będzie tak, że z niedzielą zostanę człowiekiem bez motywacji i celu. Niech to będzie impuls do działania.

Zachęcam Was do śledzenia Facebooka i do aktywnego udziału! 
Myślę, że warto!


Popularne posty z tego bloga

Dziewczyno - nie przepraszaj!

Z pamiętnika grubaska, czyli jak przeżyć pierwszy tydzień bez słodyczy

BIBLIA BLOGERÓW - przeczytałam i nie zrecenzuję!